5 סרטים מעודדים שיגרמו לכם להרגיש טוב ברגע 906

5 סרטים להרגשה טובה

מרגישים קצת עצובים? צריכים עידוד? חמשת הסרטים האלו יגרמו לכם להרגיש טוב באופן מיידי.

המדיה ניצחה ובגדול. כששואלים אותי "סרט או ספר?" התשובה היא ברורה. עם כל ההערכה לכתוב ול-'אולד סקול', הספרות הכתובה לא יכולה להתחרות בעלילה כובשת, שלל אפקטים, שחקנים אמיתיים שמבצעים את כל הכתוב ממש מולי – ולדחוס את כל השלמות הזאת בשעה וחצי סוחפות.

כולנו מידי פעם צריכים עידוד ולכולנו לפעמים קצת קשה. לא תמיד יהיה מי שיקשיב לנו באזור והאמת, לא תמיד זה מה שאנחנו צריכים. אספנו לכם חמישה סרטים שיעלו לכם חיוך על הפנים ויגרמו לכם להרגיש טוב באופן מיידי בכל מצב.


1. אל תלחצי, אני בדרך

This Movie Never Gets Old. 🤣 #duedatemovie #moviebuff #robertdowneyjr #zackgalifianakis #comedy 🎥 🎬

A post shared by Raul Montes (@djratedr408) on


אנשים שונים, אישיות שונה, מקום אחד. סיפור מצחיק ומרגש של פיטר היימן, איש עסקים ואב לעתיד ואית'ן טרמבליי, שחקן חובבן ואסון מהלך בדרכם המשותפת (בלית ברירה) ללוס אנג'לס להולדת בנו הבכור של פיטר. חברות שנרקמת במקריות לחלוטין בדרכם המצחיקה, מורטת העצבים והמגוונת ברחבי ארצות הברית. השוני הרב בין הדמויות מוביל לסצנות מצחיקות ונוגעות ללב כאחד.

2. מיס סאנשיין הקטנה

Little Miss Sunshine. This movie is about a really weird/dysfunctional family and how they all have to make it to California in a beat down car in time for this little girls beauty pageant. You have the mom who tries to put everything together, the dad who is a loser but is really good at trying, the son who wants to join the army and vows to silence until he achieves his goal, the daughter is pretty much the only real "normal" person in this, the gay uncle who tried to commit suicide, and the heroin addicted grandfather. This movie stars Steve Carell, Paul Dano, Abigail Breslin, Greg Kinnear, Toni Colette, and Alan Arkin. I put off watching this for a really long time but I guess I just felt like watching it this morning for some odd reason. To be honest, I didnt really like the plot that much. It was decent but I felt like it could have been better. The movie was really .. um … unique. Definitely original. But I think Steve Carell and Paul Dano did the best here. In all honesty, they really were the only people that intrigued me at all in this movie. The other three characters were needed sure, but they werent as good as Dano and Carell. I dont think this movie is horrible, I dont think its amazing, just a good movie. Recommend to Buy: eh for cheap Re-watchability Rating: 3.5/5 Overall Grade: B

A post shared by Movie Lover (@movie.reviews.9) on


אוליב הקטנטנה הוזמנה להשתתף בתחרות יופי והמשפחה שלה תעשה הכל כדי שהיא תגיד לשם בזמן. שילוב של משפחה מוזרה, מיני וואן ישן דרך ארוכה ולחץ זמן יוצרים לנו פה סרט שמשלב הכל מהכל: בכי, צחוק וגילוי עצמי.

3. המרדף לאושר

וויל סמיט, איש עסקים ואב חד הורי שנמצא במאבק מתמיד למחייתו עסוק בחיפוש עבודה, גידול בנו ומלחמה בחוסר הבית. סיפור מעורר השראה, מרגש, סוחף ומבוצע בצורה מדהימה ע"י וויל שמציג לנו את הכוח הבלתי מוגבל שבתוכינו להתמודד עם כל משבר.

4. 50 דייטים ראשונים

Reminds me of us 💕 forever love this movie and The wedding singer! #egghead #50firstdates


A post shared by Moniquee🎭 (@red.rumm) on

בגדן העדן עלי אדמות שנקרא הוואי, גר הנרי רות', וטרינר במקצועו, שנהנה משלל הבנות שמגיעות לנפוש באי. מין זמין וללא שום רגש. כל זה היה טוב ויפה, עד שהוא פגש בלוסי, הבחורה הראשונה שהצליחה לכבוש את ליבו ולגרום לו לערער בחיי הרווקות. לוסי והנרי נהנו מהזמן אחד של השנייה מאוד וקבעו להיפגש ביום למחרת. כשהנרי ניגש ללוסי יום לאחר מכן הוא מופתע לגלות שהיא לא זוכרת אותו בכלל. מסתבר שלוסי סובלת מאיבוד זיכרון לטווח הקצר – מה שהיה אתמול כאילו לא קרה. הנרי לא מוכן לתת לזה לעצור בעדו ויעשה הכל כדי לגרום לה להתאהב בו כל יום מחדש ואולי בסוף היא תזכור.

5. אהבה זה כל הסיפור

One of my favorite movies of all time! What's your favorite Christmas movie?

A post shared by Whitney (@whit_rountree) on


הסרט עוקב אחר חייהם של שמונה זוגות שונים בהתמודדות עם חיי האהבה שלהם, רגע לפני חג המולד. התאהבויות, לבבות שבורים, הצלחות ואכזבות. "אהבה זה כל הסיפור" נמצא מסביבו והוא תמיד שם – תפקחו את העיניים. סוחף, משעשע ונוגע.

Send this to a friend