3 מפתחות לאושר שלך 88

3 מפתחות לאושר שלך

לכל אחד מנעול אחר ומפתח משלו לאושר, אך לנו יש את המאסטר.
אספנו לכם 3 טיפים שיגרמו לכם להיות מאושרים ברגע.

"אושר הוא כינוי לרגש החיובי האולטימטיבי, הקשור בשמחההנאה וסיפוק. ניתן לתאר אושר גם כמצב של היעדר סבלדיכאוןשכולחרדה וכאב." – ויקיפדיה.

אושר הוא הכל בחיים, הוא המטרה העיקרית שלשמה אנו קיימים.
להיות מאושר היא השאיפה שלנו בבוקר, כשהעיניים נפקחות, ועם התקווה הזו אנו הולכים לישון בלילה, כשהעייפות גוברת והעיניים נעצמות.


לכל אחד מאיתנו גישה שונה לאושר ודברים שונים אשר מספקים לו את התחושה המספקת הזו. לאחד, זה יכול להיות כסף, לשני שיר טוב, לשלישי טיול עם החברה והרביעי בכלל יעדיף להישאר בבית על הכורסה, אך אל לנו לשפוט אותם – לכל אחד דרך משלו.

בסופו של דבר, האושר מוקרן בתחושה שלנו בגוף. ברגע שהשגנו את תחושת החמימות שעוטפת אותנו וממלאת את הנפש שלנו סיפוק ושמחה – השגנו הכל. אספנו לכם 3 דרכים פשוטות שתוכלו ליישם מיד כדי להיות מאושרים באמת:

הכירו תודה

החיים הם מתנה, ולא, זו לא קלישאה. כמות תהליכים בלתי נספרת שהתרחשו ביקום וזמן בלתי מוגבל של שינוי, שיפור, ושימור הובילו אותך לרגע הזה – הלידה שלך.. כל מה שקורה, קורה מסיבה. ואם קרה שנולדת, גם זה קרה מסיבה.
היקום עצום וחכם מאין כמוהו וכמו שגוף לא יפגע בעצמו, היקום לא יפגע בעצמו. כל תהליך, וכל דבר שקורה ומתרחש ביקום, הוא עושה זאת כדי לשפר ולהעצים את עצמו. אז אם אתה פה, אתה פה כי היקום רצה אותך, כי היקום ידע שיש בך משהו שאין באחרים והוא רוצה שאתה תתרום אותו לעולם, תעניק מעצמך בשביל אחרים ותהפוך את העולם למקום טוב יותר.

הכירו תודה על כל דבר שקורה.
הכירו תודה על הלידה שלכם, הכירו תודה על המגבלות שלכם, הכירו תודה על פרוסת הלחם והכירו תודה על קורת הגג.
מהדבר הקטן ביותר עד הדבר הגדול ביותר – זה צריך לקרות וזה צריך להיות בדיוק ככה כי היקום לא טועה, ואם הוא שלח לכם את זה, זה פה כי זה צריך להיות פה – כדי שלכם ולו יהיה טוב.

החיים הם מסע, מסע לגלות מי אתם באמת ומה תהיה התרומה שלכם לעולם, איפה אתם תתנו כדי שליקום יהיה קצת יותר טוב.
הכירות תודה על המסע, על הפסגות שלו ועל המכשולים שבו כאחד, כי המסע שלכם מיוחד והוא רק שלכם וכל דבר בו זה עוד צעד קטן למטרה הסופית – האושר שלכם.

קבלו החלטות נכונות

המסע שלנו קצוב בזמן ולא ארוך בכלל. על פי ניתוח של חברת גוגל, נכון ל2015 ממוצע תוחלת החיים בישראל הוא 82 שנים. 82 שנים סה"כ, זה הזמן שיש למסע שלנו להתקיים. זה הזמן שמוקצב לנו לחוות, לשמוח, לחיות, לנסות ולעשות – הכל מהכל. זה הזמן שיש לנו לפתח את עצמינו וזה הזמן שיש לנו להכיר את עצמינו.
רובינו עברנו את גיל העשרים, אז בסה"כ נשאר לנו כ60 שנה להגיע למלוא הפוטנציאל שלנו והזמן ממשיך לדפוק בכל רגע ורגע. מחר בבוקר יפחתו להן השעות שנשאר לנו בעולם הזה ב24 ועד סוף החודש עוד 720 שעות יעלמו ולא יחזרו לעולם.


דמיינו את עצמכם על ערש הדווי שלכם, רגעים ספורים לפני הרגע הגדול.
מה המחשבות שתרצו שיעברו בראש שלכם באותו הרגע? "איך לא אמרתי לה מה אני מרגיש!", "למה לא ביליתי עם אבא שלי יותר זמן?!" או שמא "החיים שלי היו פשוט נפלאים. ביליתי זמן עם הילדים ועם אשתי, ליוויתי את ההורים שלי עד רגעם האחרון, היינו פה, עשינו שם. אני מאושר וגרמתי לאחרים אושר – אני את המסע שלי סיימתי בכבוד".

החיים מלאים באפשרויות ובכל רגע נתון מונחים לפנינו כמה אפשרויות לכל מעשה שנרצה לבצע.
בחרו בהחלטות הנכונות!

הסתכלו קדימה ודמיינו כל אפשרות – מה היא תעשה, איך היא תגרום לכם להרגיש ואיך היא תשפיע על הסביבה שלכם.
בחרו באפשרות שתשפיע עליכם ועל הסובבים אתכם בצורה חיובית וכך חייכם יתמלאו באושר וסיפוק, לא תתחרטו על כלום וערש הדווי שלכם יהיה הרגע בו תסכמו את המסע המופלא שלכם בחיוך, רוגע ושלווה.

שמרו על הבריאות

כמו שאמרנו, הזמן קצוב והאפשרויות עצומות. הבריאות שלנו היא חלק משמעותי מאוד באושר שלנו, היא זו שתסחוב אותנו קדימה עוד ועוד בחיים ותעניק לנו את הזמן הכל כך יקר להמשיך ולעשות מה שעושה לנו טוב.

שמרו על הבריאות שלכם עכשיו, זה הרגע להתחיל!

אכלו נכון, עסקו בספורט, הקפידו על 8 שעות שינה, החליפות את ה"לנסוע" ב"ללכת", הפסיקו לעשן, זרקו את החטיפים לפח, קומו מהכורסה צמצמו את זמן הטלוויזיה התחילו להזיז את הגוף ולכו לאיש מקצוע לקבלת טיפים חיוניים לאורח חיים בריא. התחילו לחיות נכון. הגוף שלכם משפיע על הנפש שלכם ובגוף בריא שוכנת נפש בריאה.


Send this to a friend