מה נשים באמת רוצות? רמז: זה לא מה שחשבתם 203

מה נשים באמת רוצות?

ניסית לקנות אותה במילים, הבאת לה פרחים ונתת את כל כולך וזה עדיין לא עבד? הכל בראש.

הצורך להתרבות ולהקים משפחה טבוע בנו. משחר ההיסטוריה זאת המטרה העיקרית שלנו: לבנות שושלת חזקה וגדולה כמה שיותר. המתכון פשוט, 2 אנשים בריאים וחיבור אינטימי ביניהם, זה כל מה שצריך כדי להתרבות ולפתח את השושלת – גבר ואישה.

התפקיד של הגבר במשוואה ברור: לחזר אחר האישה ולנסות לכבוש את ליבה. ניסיונות, חיזורים, וצורות דיבור שונות, כל האמצעים כשרים והכל למען מטרה אחת – להשיג את הבחורה.


עולם הדייטינג מעולם לא היה פשוט. מליוני גברים מתלוננים – "אני לא מצליח! זה קשה! מה לעשות?!" ובצדק, אישה אי אפשר לקרוא כמו ספר ולדעת מה הן הוראות ההפעלה. ניסוי וטעייה, תלבושות שונות, מילים מגוונות וצעדי ריקוד משונים, מה המין הגברי כבר לא ניסה בשביל לזכות בלב האישה? ורובם, ללא הצלחה..

האם זה הזמן להפסיק לנסות?

חוקרים גילו מה באמת נשים רוצות בגברים שלהם ואת זה בטוח לא הייתם יכולים לנחש.

זה הכל בראש שלכם

מסתבר שהכל בראש שלכם. ולא, לא בתוך המוח, אלא בראש – בצורה של הראש שלכם!

במחקר שנערך על 150 גברים ונשים, היו צריכים כל אחד ממשתתפי המחקר לבצע מספר ספיד דייטים (דייט מהיר באורך של כ-3 דקות) עם משתתפים אחרים באופן אקראי. בנוסף לזה, החוקרים מדדו את יחס הרוחב / גובה פנים של הגברים.

"יחס רוחב / גובה פנים אצל גברים קושר בעבר להישרדות בקרב אגרופים, אגרסיביות, מודעות כוח עצמית והצלחה בתפקידים ניהולייםבנוסף, המחקר שלנו מראה שזוהי גם אינדיקציה טובה לדומיננטיות והיא מעוררת את עניין הנשים בפגישה פנים מול פנים."


תוצאות המחקר מראות שגברים בעלי פנים רחבות יותר דורגו כיותר דומיננטיים ובעלי סיכוי גבוהה יותר לצאת לדייט שני ולהיכנס למערכות יחסים לטווח קצר עם נשים.

"המחקר שלנו מראה שבשלוש דקות של פגישה, נשים מוצאות גברים דומיננטיים עם פנים רחבות כיותר אטרקטיביים למערכות יחסים לטווח קצר ומעוניינות לצאת איתם לדייט נוסף" – ד"ר ולנטין, מראשי החוקרים.

*גיל המשתתפים ורמת המשיכה שלהם נלקחו בחשבון במהלך המחקר.

חדשות טובות! ורעות?

הידד לבעלי הפנים הרחבות! ההורים שלכם בירכו אתכם בגנים משובחים ומתנה אחת גדולה – רמת משיכה גבוהה יותר אצל נשים (לפי תוצאות המחקר).

בעלי הפנים הצרות, אל דאגה, זאת בסך הכל דרך אחת מתוך רבות לכבוש את לב הבחורות.
היו עצמכם, היו אנשים פתוחים לחוויות וניסיונות שונים, שמרו על אורח חיים בריא, טפחו את עצמכם והקרינו אור ואהבה – זה הסוד האמיתי ללב הבחורה. פנים צרות או רחבות, זה לא משנה, ברגע שאתם 100% מי שאתם באמת – בחורת החלומות שלכם תמהר לבוא.

רפרנס:  journal Psychological Science, SAGE journals, Valentine, Judging a Man by the Width of His Face: The Role of Facial Ratios and Dominance in Mate Choice at Speed-Dating Events, 23/1/2014.


Send this to a friend