שיטה מדהימה להרגיע את הילדים שלכם ב2 דקות בלבד 153

איך להרגיע את הילדים ב2 דקות בלבד

לפנק את הילדים שלכם זה מעולה, אבל זכרו לקבוע את הגבולות. הילדה של ריקו החלה להתפרע באמצע החנות – מזל שהוא ידע בדיוק מה לעשות.

"ילדי גטו" קוראים להם – ילדים ממעמד סוציו-אקונומי נמוך (מצב כלכלי קשה) שמגיעים משכונות עוני ופשע, ילדים שהרחוב והשכונות זה החיים שלהם, ילדים שלא מכירים שום דבר חוץ ממכות וגניבות, לטוב ולרע.

אם יש מישהו שכדאי ללמוד ממנו איך להתנהג ואם יש מישהו שצריך להסתכל עליו בהערצה זה על חבר'ה שיצאו מהשכונות האלו, השתקמו והתקדמו בחיים שלהם.
אלה חבר'ה שחוו קושי אמיתי, אלה אנשים שרוב הזמן היו במצב של "אין" ו-"לא" ומהמצבים הקשים ביותר הצליחו להרים את עצמם הכי גבוה שיש.


ריקו הוא אדם פשוט עם ילדות לא פשוטה בכלל, "ילד גטו לשעבר" מה שנקרא.
רצה הגורל והוליד אותו בשכונה שהשכלה פורמלית בה כמעט ולא באה בחשבון, מכות מאמא לא היו מילים גסות וגניבה הייתה כנראה חלק מסדר היום שלו.

עם הזמן ריקו התבגר, ברח מהשכונות, השכיל, למד מהטעויות שלו ושל אחרים, התקדם בחיים והקים משפחה.

ביום בהיר אחד, כל המשפחה יצאה לטיול מהנה שבמהלכו נכנסו לאחד מסניפי רשת חנויות וולמארט – ענקית הקמעונאות האמריקאית. הילדה הקטנה והמתוקה שלו אייריס כנראה חוותה משבר ילדים קטן בחנות הכל-בו הענקית ולא הפסיקה להתפרע, להתבכיין ולצרוח.

ריקו, שבא ממקום בו החיים אפשרו לו לחוות כל כך הרבה חוויות שהעניקו לו כלים להתמודד כמעט עם כל סיטואציה, ידע בדיוק מה לעשות באותו הרגע (כתוביות עד 03:04):
*
הכתוביות בלעדיות לאתר פסיכולוגיה פשוטה ויופיעו כל עוד תצפו בסרטון דרך האתר.


סרטון: https://www.youtube.com/watch?v=xBi9jaOFcRU
תמונה ראשית: Mr Rico Relz / YOUTUBE


Send this to a friend